Kadri Land
Kadri LandJuhatuse esimees, tegevdirektor
Kadri Land on merendussektoris töötanud ligi 20 aastat, olles töötanud erinevatel ametikohtadel, sealhulgas Tallink Grupi juhatuse liikmena ja Tallink Silja AB tegevdirektorina. Ta on Svenskt Sjöfarti (Rootsi Laevaomanike Assotsiatsiooni) ja SARF-i (Rootsi Meretööandjate Liit) liige. Lisaks on ta RMK (Riigimetsa Majandamise Keskus) juhatuse esinaine Eestis.
Vahur Ausmees
Vahur AusmeesJuhatuse liige
Vahur Ausmees on TS Shipping OÜ tegevjuht ja juhatuse esimees. TS Shipping OÜ on AS-i Tallinna Sadam tütarettevõte, mis pakub laevadele jäämurde korraldamist ja erinevaid teenuseid Offshore harule. Ettevõte on asutatud 2012. aastal, mil soetati Läänemere hästi tuntud mitmeotstarbeline laev Botnica. Varem on ta töötanud ka AS-i Tallink Grupp personalidirektorina ning omab pikaajalist kogemust kaptenina mitmel Tallink Grupi reisiparvlaeval kaasa arvatud Läänemere uusim LNG süstiklaev My Star.
Peeter Ojasaar
Peeter OjasaarJuhatuse liige
Peeter Ojasaar (sünd. 1969) omab pikaajalist kogemust merenduses ning töötab hetkel tegevdirektori ja liinidirektorina (liinid Eesti-Rootsi ja Eesti-Soome) DFDS AS Eesti filiaalis. Varem on ta töötanud erinevatel juhtivatel kohtadel Baltic Scandinavian Lines`is ja DFDS Seaways OÜ-s. Oma karjääri merenduses alustas ta laevafirmas Estline.
Toivo Ninnas
Toivo NinnasJuhatuse liige
Toivo Ninnas (sünd. 1940) on AS-i Tallink Grupp nõukogu liige aastast 1997. Ta oli 1997-2015 ettevõtte nõukogu esimees. Töötanud 1973-1997 ka ESCO-s (Eesti Merelaevanduses) erinevatel ametikohtadel, peadirektor aastast 1987.
Guldar Kivro
Guldar KivroJuhatuse liige
Guldar Kivro on Mandri-Eesti ning Saaremaa ja Hiiumaa vahelisi parvlaevu opereeriva OÜ TS Laevad juhatuse liige ja tehnilise osakonna juhataja. Varem on ta töötanud kapteni ja vanemohvitseri ametikohtadel erinevatel rahvusvahelistel liinidel sõitvatel reisi- ja kaubalaevadel.