Vahur Ausmees
Vahur AusmeesJuhatuse esimees
Vahur Ausmees on AS-i Tallink Grupp laevastikku kuuluva Läänemere uusima LNG süstiklaeva My Star vanemkapten. Samuti tegutseb ta ettevõtte juhatuse nõunikuna personaliküsimustes. Varem on ta töötanud ka AS-i Tallink Grupp personalidirektorina ning omab pikaajalist kogemust kaptenina mitmel Tallink Grupi reisiparvlaeval.
Peeter Ojasaar
Peeter OjasaarJuhatuse liige
Peeter Ojasaar (sünd. 1969) omab pikaajalist kogemust merenduses ning töötab hetkel tegevdirektori ja liinidirektorina (liinid Eesti-Rootsi ja Eesti-Soome) DFDS AS Eesti filiaalis. Varem on ta töötanud erinevatel juhtivatel kohtadel Baltic Scandinavian Lines`is ja DFDS Seaways OÜ-s. Oma karjääri merenduses alustas ta laevafirmas Estline.
Guldar Kivro
Guldar KivroJuhatuse liige
Guldar Kivro on Mandri-Eesti ning Saaremaa ja Hiiumaa vahelisi parvlaevu opereeriva OÜ TS Laevad juhatuse liige ja tehnilise osakonna juhataja. Varem on ta töötanud kapteni ja vanemohvitseri ametikohtadel erinevatel rahvusvahelistel liinidel sõitvatel reisi- ja kaubalaevadel.
Toivo Ninnas
Toivo NinnasJuhatuse liige
Toivo Ninnas (sünd. 1940) on AS-i Tallink Grupp nõukogu liige aastast 1997. Ta oli 1997-2015 ettevõtte nõukogu esimees. Töötanud 1973-1997 ka ESCO-s (Eesti Merelaevanduses) erinevatel ametikohtadel, peadirektor aastast 1987.