MERENDUSKONVERENTS

Eesti Laevaomanike Liit, Eesti Mereakadeemia, AS Tallink Grupp ja Corpore Conferences korraldavad 17. aastat järjest Baltikumi vanimat merenduskonverentsi, mille eesmärk on tuua kokku merendus-, transpordi-, avalik- ja akadeemiline sektor ning ettevõtted Eestist ja naaberriikidest.

Traditsiooniliselt tähistatakse septembri konverentsil ka ülemaailmset merepäeva. Aastate jooksul on konverentsil osalenud 2500 osalejat enam kui kümnest riigist. Oma teadmisi on jaganud 250 esinejat Eestist ja välismaalt.

Vastavalt valitsuse määrusele tagame osalejate ohutuse ning ootame osalejaid, kellel on:

  • vaktsineerimispass (vaktsineerimist tõendav sertifikaat)

  • või COVID-19 läbipõdemise tõend (kehtib 180 päeva alates positiivse testi tulemusest)

  • või negatiivse COVID-19 testi tõend (SARS-CoV-2 antigeeni-RTD test peab olema tehtud kõige varem 48 tundi enne saabumist; SARS-CoV-2 RT-PCR test kuni 72 tundi enne saabumist)

Asukoht

Tallink Spa & Conference Hotelli kaasaegne konverentsikeskus pakub palju suurepäraseid võimalusi kõrgetasemeliste sündmuste korraldamiseks. Hotell on palju enamat kui lihtsalt ööbimiskoht – siin saate meeldivalt ühendada ärireisi puhkusega ning jätkata pärast tegusat koosolekupäeva fuajeebaaris, veepargis või restoranis Nero.

Tegemist on Tallinna kesklinna ainulaadseima hotelliga, mille toad on kujundatud mugavas ja isikupärases stiilis.